KONTAKTY

Bc. Pavel Klimša
Čebín 183
664 23 Čebín
tel: +420 605 960 971
napište nám

 

 

SPOLUPRACUJEME


 

 

 

Z AKTUÁLNÍ NABÍDKY

 

výměna filtračního média

 

 

 

NÁKUP NA ESHOPU

 

 

 

 

MONTÁŽNÍ HIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zodiac RC 4100 Cyclonx

 

Aguachek TrueTest-Digitální testr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nabízené servisní služby » Ruční čištění bazénů
Ruční čištění bazénů

 

 

Pokud je Váš bazén silně znečištěn nánosy nečistot, špíny, vápennými nebo mastnými usazeninami, a vy hledáte vhodný způsob jejich odstranění, je čas nás kontaktovat.

Provádíme ruční čištění privátních bazénů všech typů, tvarů a velikostí. Při ručním čištění dbáme na precizní a šetrné ošetření Vašeho bazénu. Po vyčištění od nás je Váš bazén zpět v ideálním stavu a ihned připraven k napuštění.


Dle aplikovaných čistících prostředků a frekvenci intervalů, v kterých je ruční čištění prováděno, je možno toto rozdělit do dvou kategorií :


I. Běžné ruční čištění ( pravidelné-periodické čištění ) :

Jedná se o čištění bazénového tělesa většinou po zimním období. Toto čištění doporučujeme provést před každým zahájením nové koupací sezóny. Při tomto čištění je použito "běžných" bazénových čistících prostředků. Pravidelným čištěním bazénového tělesa zajistíte nejen že Váš bazén bude vypadat stále jako nový, ale i prodloužíte životnost materiálu z něhož je vyroben. Navíc při každém startu nové koupací sezóny ušetříte nemalé finanční prostředky za použitou bazénovou chemii, protože k dosažení křišťálově čisté a zdravotně nezávadné vody pak postačí jen její nezbytné množství.

 

II. Speciální ruční čištění :

Toto ruční čištění bude použito u havarijního stavu bazénu. To je stav, kdy je na tělese bazénu extrémně usazena vrstva vápenatých usazenin nebo jiných nečistot, které nebude možné odstranit "běžnými" bazénovými čistícími prostředky. V tomto případě bude k čištění použito vysoce koncentrovaných a účinných přípravků, které budou vyžadovat odbornou manipulaci. Jejich aplikace bude prováděna za použití speciálních ochranných pomůcek.

 

Při ručním čištění provádíme tyto úkony :

  • prvotní "hrubé" očištění stěn a dna bazénu
  • odčerpání zbylé vody
  • ruční čištění stěn a dna bazénu čistícími prostředky
  • čištění skimmeru, trysek a dalšího příslušenství
  • oplach vodou
  • vytření bazénu do sucha

Jednotlivé úkony spojené s ručním čištění je možné realizovat, až po odpuštění bazénu na výšku vodní hladiny pod úroveň trysek. Vzhledem k časové náročnosti si odvod vody zajistí zákazník sám. Zákazníkům, kteří nedisponují potřebnou technologií k odčerpání vody, můžeme tuto předem zapůjčit.

 

Cena servisní služby :

Cena za ruční čištění bazénu bude velmi individuální. Její stanovení bude závislé od stupně znečištění tělesa bazénu a jeho velikosti.

 

 

V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte a my Vám připravíme cenovou nabídku.